Modeláž nehtůCatherine Nail Collection

Ne každá žena, má své nehty zdravé a pevné, a ne vždy jí vydrží taková délka, kterou by si přála. Proto nabízím modeláž nehtů gelovou technikou, která patří k nejšetrnějším.

Veškeré produkty Catherine Nail Collection:

Gelové technologie, systém přilnavosti a spolupráce s přírodním nehtem, ochrana přírodního nehtu proti negativnímu působení umělých materialů – to jsou hlavní kritéria a Catherine know how. Tyto technologie jsou patentovány u Německého patentového úřadu a nemají ve své konkurenci obdoby. Důraz je kladen na kvalitu, složení, přírodní složky, ochranu a funkčnost.

Jak dlouho modeláž gelových nehtů trvá?

Modeláž nehtů trvá přibližně 1,5 - 2 hodiny, dle kvality a tvaru přírodních nehtů, proto je potřebné, abyste si vyhradila dostatek času na celou dobu ošetření. Pokud jste nikdy předtím umělé nehty nenosila, je vhodné, abyste se předem objednala a domluvila na termín ošetření, nejlépe osobně, případně telefonicky.

Doplnění gelových nehtů

Nehty je nutné 3–4 týdny po modeláži doplnit, protože gel, který se nanáší na nehty odrůstá. Při doplnění se obvykle nehty zkrátí a upraví do požadovaného tvaru. Potom se nanese opět gel. V případě, že jste nějaký nehet ulomila, tak se při doplnění opraví nebo celý vymění. Doplnění trvá přibližně 1 - 1,5 hodiny, podle náročnosti zdobení a počtu opravovaných nehtů.

Co gelové nehty nemají rády?

Okusování a dloubání; zahrádku, savo, ředidla, mráz (vždy jen v rukavicích) , nárazy a velký tlak (při otvírání auta, obouvání...), jakékoli pokusy o zkracování nůžkami, či jakkoli jinak než pilníkem. Někdy je problém při užívání antibiotik, hormonálních léků.

Jana Růžková,
Kosmetický salon Fantazie v Pacově